napis alt

Kursy
Kursy
MS Excel 2010 analiza danych
W ramach kursu prezentujemy podstawowe zagadnienia niezbędne każdemu użytkownikowi jak również zaawansowane funkcje. Znajdą tu Państwo wiele lekcji poświęconych analizie danych. Jest to znacznie rozszerzona edycja kursu Poznaj MS Office 2010.
Poznaj MS Word 2010
Prezentacja możliwości edytora tekstu MS Word 2010. Poszczególne lekcje pokazują, jak w prosty sposób stworzyć i sformatować dokument oraz jak posługiwać się nowym interfejsem użytkownika opartym na wstążkach z ikonami.
Poznaj MS Excel 2010
Arkusz kalkulacyjny to jedno z podstawowych narzędzi biurowych, służące do prezentowania i przetwarzania danych liczbowych. Nauczymy Cię, jak szybko przygotować rozbudowane zestawienie liczbowe.
Poznaj MS PowerPoint 2010
Kurs pokazuje, w jaki sposób korzystać z popularnego narzędzia do tworzenia prezentacji MS PowerPoint 2010. Nauczymy Cię, jak korzystać z mniej i bardziej zaawansowanych funkcji programuy programu.
Poznaj OpenOffice Writer
Celem kursu jest zaprezentowanie możliwości edytora tekstu OpenOffice Writer. Nauczymy Cię, jak stworzyć i sformatowac dokument, pokażemy również działanie bardziej zaawansowanych funkcji programu.
Poznaj OpenOffice Calc
Arkusz kalkulacyjny to jedno z podstawowych narzędzi biurowych, służące do prezentowania i przetwarzania danych liczbowych. Nauczymy Cię, jak szybko przygotować rozbudowane zestawienie liczbowe w programie OpenOffice Calc.
Poznaj OpenOffice Impress
Kurs pokazuje, w jaki sposób korzystać z programu do tworzenia prezentacji OpenOffice Impress. Nauczymy Cię, jak korzystać z mniej znanych funkcji programu.
Poznaj przeglądarkę Internet Explorer 8
Przeglądarki internetowe, poza możliwością wyświetlania zawartości internetu, posiadają wiele ciekawych funkcji, z istnienia których mniej zaawansowani użytkownicy nie zdają sobie sprawy.
Prezentujemy możliwości Internet Explorera, poczynając od funkcji podstawowych, a kończąc na tych najbardziej zaawansowanych.
Poznaj przeglądarkę Mozilla Firefox 7
Przeglądarki internetowe, poza możliwością wyświetlania zawartości internetu, posiadają wiele ciekawych funkcji, z istnienia których mniej zaawansowani użytkownicy nie zdają sobie sprawy.
Prezentujemy możliwości Mozilla Firefox, poczynając od funkcji podstawowych, a kończąc na tych najbardziej zaawansowanych.
Poznaj program Mozilla Thunderbird
Klient poczty elektronicznej to narzędzie, które pozwala przeglądać emaile bez konieczności otwierania przeglądarki internetowej.
Pokazujemy, w jaki sposób najlepiej wykorzystać możliwości programu Mozilla Thunderbird.
Poznaj MS Outlook 2010
Klient poczty elektronicznej to narzędzie, które pozwala przeglądać emaile bez konieczności otwierania przeglądarki internetowej.
Pokazujemy, w jaki sposób najlepiej wykorzystać możliwości programu MS Outlook.

 

GFLean 5S - organizacja stanowiska pracy
5S jest kluczową techniką stosowaną w celu osiągnięcia lepszej organizacji, efektywności i dyscypliny w miejscu pracy. Standardy wypracowane podczas wdrażania technik 5S, umożliwiają wszystkim pracownikom wykonywanie ich pracy w sposób zapewniający lepsze wyniki.
firma
newsletter
Projekt współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka Działanie 8.1.
© 2013 cyberedu O nas ǁ Wsparcie UE ǁ Kontakt

engine solidside | system zarządzania treścią 3w-cms