napis alt

GFLean 5S - organizacja stanowiska pracy

5S jest kluczową techniką stosowaną w celu osiągnięcia lepszej organizacji, efektywności i dyscypliny w miejscu pracy. Standardy wypracowane podczas wdrażania technik 5S, umożliwiają wszystkim pracownikom wykonywanie ich pracy w sposób zapewniający lepsze wyniki. Wdrożenie 5S pozwala poprawić jakość produkowanych wyrobów i świadczonych usług, podnieść wydajność pracy, zwiększyć stabilność procesów oraz obniżyć koszty działania firmy.
Dodatkowo istnieje możliwość pobrania gotowych formularzy, które można użyć w codziennej pracy.
Szkolenie przygotowane zostało przez firmę GFLean zajmującą się doradztwem oraz prowadzeniem szkoleń i warsztatów z zakresu Lean Manufacturing, TPM, 5S, SMED, VSM, KAIZEN.

Zobacz opis metody 5S na Wikipedii

Lista lekcji

  1. Wstęp do 5S
  2. 1S - Selekcja
  3. 2S - Systematyka
  4. 3S - Sprzątanie
  5. 4S - Standaryzacja
  6. 5S - Samodyscyplina
  7. Audyt
  8. Tablica 5S
  9. Lider w 5S
  10. Podsumowanie

Pełny opis kursu znajduje się na www.gflean.pl

Jak zapisać się na szkolenie:

Aby zapisać się na szkolenie należy pobrać oraz wypełnić zamówienie. Następnie przesłać go na adres: pawel.grobelny@gflean.pl. Na jego podstawie wystawimy fakturę proforma. Po jej opłaceniu otrzymają Państwo login oraz hasło. Kurs obsługiwany jest przez CyberEdu na platformie szkoleniowej kursy.cyberedu.pl.

Pobierz zamówienie

Koszty szkolenia:

Koszt szkolenia dla jednego uczestnika wynosi 100 zł netto / 123 zł brutto.
Cena obejmuje wykupienie 60-dniowego dostępu do całego szkolenia.

Certyfikat GFLean

Po zakończeniu szkolenia proponujemy Państwu egzamin i certyfikat ukończenia nauki. Koszt egzaminu i certyfikatu dla jednego uczestnika wynosi 50 zł netto / 61,50 zł brutto.

firma
newsletter
Projekt współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka Działanie 8.1.
© 2013 cyberedu O nas ǁ Wsparcie UE ǁ Kontakt

engine solidside | system zarządzania treścią 3w-cms